Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 13.7. do 26.12.2024

Den Čas Místo a text
sobota
13.7.
18:00 Kaple sv. Markéty Na Lázních: Poutní mše svatá v kapli sv. Markéty Na Lázních
neděle
14.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Mše sv. s udílením novokněžského požehnání
08:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Poutní mše sv. za Marii a Františka Stejskalovy, jejich děti a Davida Opelku
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Mše sv. s udílením novokněžského požehnání
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše svatá za naše farnosti
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
17.7.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za rodiče Jana a Annu Bromovy
čtvrtek
18.7.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: za rodinu Opelku a pozehnani pro celou rodinu
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
19.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Ua Karla Vránu, rodiče a sestru
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
20.7.
18:00 Kaple v Žernovicích: Mše sv. v Žernovicích
neděle
21.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Josefa a Anežku Chmelovy
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Františka Traxlera a Lenku Traxlerovou
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Pavlu Maříkovou a celý rod Maříků a Soukupů
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. za naše farnosti
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Bohoslužba slova
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš: Mše sv. s udílením novokněžského požehnání
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
22.7.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
23.7.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
24.7.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: za manžele Prantnerovy a rodiče z obojí strany
čtvrtek
25.7.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): za Marii Mikešovou, bratra, švagrovou a rodiče Vávrovy a Mikešovy
pátek
26.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + Annu Nachlingerovou, manžela, oboje rodiče, sourozence a DVO
sobota
27.7.
15:00 Filiální kostel sv. Anny: Poutní mše sv. v kostele sv. Anny na Libínském Sedle.
neděle
28.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za zemřelé z rodiny Fialů, Richtrů, Brychů a Vlasáků
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Annu Taliánovou, rod Talianů a Krebsů
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Poutní mše sv. za naše farnosti
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Lencovu, syna, dceru a celý rod
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
29.7.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
30.7.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
31.7.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
1.8.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
2.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
3.8.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Karla Škáchu a jeho rodiče
neděle
4.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Pavla a Zdenku Friedkovy
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. za naše farnosti
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
5.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Ivana Wojtowicze, rodiče a sourozence a duše v očistci
úterý
6.8.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
7.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
8.8.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za zemřelé členy rodiny
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
9.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
10.8.
18:00 Kaple v Žernovicích: Mše sv. v Žernovicích
neděle
11.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiny Ledvinků a Böhmů, Nováčků a Boženu Bobkovou
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Stanislava Kubičku a Zdeňku Maškovou
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Poutní mše sv. za rodiny Kozlerů, Adéeů a Hanzlíků
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. za naše farnosti
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
12.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
13.8.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
14.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
15.8.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Marii Ludačkovou a Marii Jelenovou
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
16.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
17.8.
17:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
18.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Stanislava Endršta
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Hazuků, Frühaufů a Voldřichů
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Bohoslužba slova
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. za naše farnosti
09:30 Kaple Nanebevzetí Panny Marie ve Dvorech: Poutní mše svatá ve Dvorech za Věru Kahudovou a rodiče z obou stran
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
19.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
20.8.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
21.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
22.8.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
23.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
24.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
25.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Zimandlů a Krotkých
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Evu Maškovou, otce a prarodiče
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Miksovu, syna a celý rod
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš: Poutní mše svatá
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
pondělí
26.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
úterý
27.8.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
středa
28.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
čtvrtek
29.8.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za Boží blízkost a ochranu Panny Marie při operaci Vladimíra Hamaty
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště)
pátek
30.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
sobota
31.8.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice
neděle
1.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Josefa a Alenku Maříků a rodiny Študlarů
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Theodora Pártla a jeho rodiče
09:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Mše sv. za naše farnosti
11:00 kostel sv. Bartoloměje Ktiš
11:00 kostel Umučení sv. Jana Křtitele: Poutní mše sv. v Záblatí
17:30 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Adorace
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + Jana Lebedu a bratra a rodiče
čtvrtek
5.9.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: za Kateřinu Nachlingerovou, rodiče, sourozence a DVO
pátek
6.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Františka Brtníka
neděle
8.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Marii a Rudolfa Hesovy, syna Rudolfa, dceru Marii Kotrcovou a celý rod
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Hazuků a celé přátelstvo
pondělí
9.9.
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + Vlastu Benešovou, manžela, syna Fandu, oboje rodiče a DVO
neděle
15.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Holubovu
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Václava a Kateřinu Kleinovou, syna Václava, Ladislava a Josefa
úterý
17.9.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Ant. Fučíka, manželku a syna
neděle
22.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Velků
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Josefu Bártovou, manžela a Jiřinu Tomáškovou
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za zemřelé z rodu Kozlerů a Adéeů
úterý
24.9.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Václava Rokůska a celý rod
čtvrtek
26.9.
18:00 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Poděkování za 62 let života
pátek
27.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Pojslovu
sobota
28.9.
14:00 Kaple sv. Václava v Chlístově: Za Václava Mráze, rodiče, sourozence a celý rod Mrázů
neděle
29.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kůsovu a celý rod a DVO
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Jaromíra Turka, rodiče a bratra
pátek
4.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Brtníků a Dolejšů
sobota
5.10.
09:00 Strakonice - hrad: Diecézní pouť ve Strakonicích
Bližší informace naleznete na hlavní stránce. Z vikariátu Prachatice zajišťujeme společnou dopravu autobusy.
neděle
6.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Voldřichovu
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Marii a Zdeňka Pechovy, syna Zdeňka, rodinu Kubičků a Pechů a DVO
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Boženu Pernegrovou
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Františka Pecku, manželku, rodiče a sourozece, celý rod Pecků a Vávrů
18:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za rodinu Šindelářovu a Hanušovu, živé a zemřelé, uzdravení nemocného a DVO
neděle
13.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Tetourovy a bratra Jana
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Václava Kubu a rodiče
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Františka Taliána, rod Talianů a Šabouků
neděle
20.10.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Miloslava Plouhara a Stanislava Kubičku
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za rodinu Křížovu a celý rod
úterý
22.10.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Boženu a Jana Malých
neděle
27.10.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Karla Kubičku a rodiče z obojí strany
čtvrtek
31.10.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za + Františka Staňka, rodiče a DVO
neděle
3.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kotovu a rodiče z obojí strany
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Janutkovu a Pintrovu
úterý
5.11.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Antonína Fučíka a rodiče
neděle
10.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Františka Ježka a rodiče
09:30 kostel sv. Mikuláše (Lažiště): Za Josefa Lence, sestru, rodiče a celý rod
neděle
17.11.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Zimandlů a Krotkých
čtvrtek
21.11.
08:00 Farní kostel sv. Jakuba Staršího Prachatice: Za rodinu Šindelářovu, Hanušovu, živé a zemřelé, uzdravení nemocného
pátek
22.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodinu Kůsovu, celý rod a DVO
neděle
24.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiny Šíslů a Kadleců
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Františka Šmajcla
neděle
1.12.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Hrbků, Šanderů, Koubů a Vlastu Honzátkovou
neděle
8.12.
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Marii Kleinovou a rodinu Tomanů
09:15 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Františka Talána, rod Talianů a Šabouků
neděle
15.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za otce Antoše, všechny kněze a DVO
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za rodinu Pechů, Hojdekrů, Hlavů a Schnedorfů
úterý
17.12.
08:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Marii Fučíkovou a celý rod
neděle
22.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Jana Peška a celý rod
08:00 kostel sv. Markéty Vitějovice: Za Anetku Šimánkovou
úterý
24.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za Bohdanu a Jana Hesovy, rodiče a sourozence
středa
25.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiny Brtníků a Dolejšů
11:00 kostel sv. Dominika Strunkovice nad Blanicí: Za Jaroslava Pernegra
čtvrtek
26.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže Husinec: Za rodiče Chmelovy a Klesnerovy